AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fkorczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fjubileuszowa-15-edycja-wyscigu-przadki&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

12-09-2018Jubileuszowa, 15 edycja Wyścigu Prządki

Zawody rozpoczną się w piątek 14 września Odbiorem Administracyjnym i Badaniem Kontrolnym na Rynku w Krośnie.

Podczas rozgrywanych w sobotę 15.09 i niedzielę 16.09 zawodów kibice będą przewożeni busami z okolicy startu do położonych przy trasie stref kibica. Parkingi dla kibiców rozlokowane będą w dotychczasowych miejscach: w rejonie Rynku w Korczynie, przy stacji Orlen oraz na DW 988 od strony miejscowości Węglówka.

Trasa wyścigu (od rynku w Korczynie do Domu Ludowego w Czarnorzekach) będzie zamknięta dla ruchu w sobotę i niedzielę od godz. 6.30 do 20.00.

W przypadku wcześniejszego zakończenia zawodów, trasa może zostac otwarta wczesniej.

Nad bezpieczeństwem kibiców i zawodników czuwać będzie ponad 120 osób, do dyspozycji organizatorów będą 2 wozy ratownicze, 3 ambulansy, 3 wozy strażackie i 3 lawety.

Przy okazji rozgrywania 11 i 12 Rundy GSMP swój finał ( 3,4 runda) będzie miał amatorski Puchar Podkarpacia w Jeździe na Regularność w Wyścigach Górskich. To pierwszy sezon tego cyklu, cieszący się rosnącym zainteresowaniem wśród kierowców.

OFICJALNA STRONA I PROGRAM ZAWODÓW

Zarówno kibice obecni na wyścigu, jak i obserwujący wydarzenie poprzez internet, będą mogli oglądać wydarzenia na trasie pokazywane przez rozstawione kamery internetowe, dostępne będą także wyniki on-line. Aktywne będą także profile facebookowe wyścigu, GSMP oraz profile kibiców wyścigów górskich.

KAMERY NA ŻYWO - RYNEK W KORCZYNIE

Relacje i wyniki na żywo:
www.gsmp-korczyna.cba.pl
www.gsmp.pzm.pl
www.wyniki-online.pl

kontakt z organizatorem zawodów: tel. 503 139 899 - Prezes Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie


Podziel się: