AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fkorczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fjarmark-korczynski-8&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

02-08-2017JARMARK KORCZYŃSKI

29 i 30 lipca kompleks sportowy w Korczynie zamienił się w największą plenerowo-rozrywkową imprezę w gminie na którym odbył się JARMARK KORCZYŃSKI.

W sobotę, 29 lipca do Czarnorzek zjechali miłośnicy czworonogów, aby wziąć udział w III DOGTREKKINGU, czyli spacerze z psem na orientację, zorganizowanego wspólnie z Fundacją Razem z Psem oraz inicjatorką zawodów Magdaleną Galak.W wieczornym bloku artystycznym wystąpił Zespół KAPITAŁ oraz zespół SUNRISE, który poprowadził zabawę pod gwiazdami.

W niedzielę uczestnicy jarmarku mogli obejrzeć pokaz wyszkolenia psów przygotowany przez Fundację Razem z Psem. Popularnością cieszyły się także stoiska prezentujące rękodzieło artystyczne przygotowane przez uczestników Senior Wigor z Korczyny, kwiaty państwa Pelczarskich z Korczyny, kosmetyki Natur House, Oriflam oraz miód i wyroby pszczele przygotowane Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Na scenie wystąpili utalentowani artyści uczęszczający na zajęcia muzyczne GOK w Korczynie: Aneta Aszlar, Paulina Półchłopek, Katarzyna Such, Piotr Such, Joanna Gazda, Gabrysia Kmon, Martyna Moskal a także zespół LOS BOMBEROS, który wykonywał przeboje latynoamerykańskie.

Przed korczyńską publicznością reprezentowała się para taneczna: Dominik Kud i Karolina Wójcik, to czternastolatkowie, którzy wykonali romantyczny walc angielski, tango, walc wiedeński, fokstrot i tańce latynoamerykańskie.

Jedną z atrakcji jarmarku był balon – „Cellfast Balloon Team”, którego załogę tworzą piloci związani z Aeroklubem Podkarpackim - Szkołą Lotniczą. Przez kilka godzin pod korczyńskie niebo unosił się wraz z pasażerami.

Gwiazdą tegorocznego jarmarku był Zespół VOX, który zaśpiewał swoje największe przeboje, m.in. „Bananowy song”, „Zabiorę Cię Magdaleno”, „Szczęśliwej drogi już czas” a wspaniała korczyńska publiczność nie zawiodła i nie żałowała im gromkich braw. Świetnie bawiła się także korczyńska młodzież podczas dyskoteki prowadzonej przez DJ LENZO&DJ JURI.

Tegoroczną imprezę wsparli: Jan Wnęk – sklep ZIELONY KOSZYK w Korczynie, Firma Cellfast Sp. z o.o., Jan Supel – firma Auto-Dekor w Korczynie, Marek Stodółka – Winnica Zamkowa, Andrzej Gonet - Premium Nasz Sklep, Józef Gonet, Andrzej Gonet - FHU PLUS-BIS Sp,j. w Korczynie.

Organizatorami jarmarku byli: wójt gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie. Partnerem przy organizacji była FUNDACJA RAZEM Z PSEM. Imprezę w niedziele prowadził Przemysław Polański.

Serdeczne podziękowanie za wsparcie imprezy kierujemy do strażaków z OSP Węglówka, OSP Wola Komborska, OSP Korczyna za pomoc w zabezpieczeniu jarmarku oraz dogtrekkingu.

Patronat medialny nad imprezą objęli: portal krosnocity.pl, portal terazKrosno.pl, tygodnik „Nowe Podkarpacie” oraz miesięcznik gminy Korczyna „PRZĄDKI”.

T. G.

GALERIA ZDJĘĆ

Podziel się: